lyžiarske stredisko
Skalka arena Kremnica

Discgolfové ihrisko OTVORENÉ

Nová zábavná aktivita na Skalke pre každého – DiscGolf.

Počas posledných dvoch mesiacov vyrástlo na Skalke profesionálne 12-jamkové/košové ihrisko, ojedinelé svojho druhu na Slovensku.

DiscGolfPark-Skalka

Discgolf je zábavná pohybová aktivita pre každého. Cieľom hry je prekonať vytýčenú trasu s pokiaľ možno najnižším súčtom hodov diskom.

Trasu vytvára 12 jamiek, z ktorých každá začína na schodisku – odkiaľ hráč hádže prvý hod – a končí discgolfovým košom. Nasledujúci hod hráč hádže z miesta, kde disk ostal po predchádzajúcom hode ležať. Po tom, čo hráč umiestnil svoj disk do discgolfového koša, presunie sa na odhodisko nasledujúcej jamky. Pre každý hod môže hráč použiť iný disk. Pri golfhouse sa nachádza cvičný kôš na precvičovanie hry a prezentáciu hry. Ďalšie informácie o hre na discgolfovom ihrisku Skalka arena Vám poskytne obsluha v golfhouse.

Prevádzková doba ihriska:
júl – august DENNE 9:00 – 18:00

Hra discgolfu na tomto ihrisku je spoplatnená. Hru je možné začať po úhrade poplatku v pokladni v golfhouse. Poplatok za hru prosím uhraďte pred hrou. Po uhradení poplatku dostanete identifikačný náramok, ktorý slúži na Vašu identifikáciu na ihrisku počas hry.

CENNÍK

1 hra / 1 hráč   4 € 2 a viac hier / 1 hráč  8 € Zvýhodnený vstup 4 hráči                                     1 hra / 4 hráči / 4x požičanie disku  18 €
Požičanie disku 1 hra / 1 hráč   1 € Požičanie disku 2 a viac hier / 1 hráč  2 €

Špeciálne discgolfové disky zapožičiavame za vratnú zálohu 10€.

01 02 03 04 05 06 07 091